Strefa kandydata

Doświadczona agencja zatrudnienia

Work4Us to ludzie, którzy doskonale rozumieją potrzeby pracowników. Razem z naszymi Partnerami dajemy realną możliwość rozwoju i awansu. Co to oznacza w praktyce? Każdy z kandydatów jest traktowany indywidualnie, a proponowane zatrudnienie dopasowujemy względem preferencji pracownika.

Praca na produkcji

Oferujemy pracę w zakładach produkcyjnych o różnym profilu działalności głównie w województwie dolnośląskim i opolskim. Gwarantujemy ciekawą, stabilną pracę dostosowaną do umiejętności i doświadczenia.

Praca w IT

Dla pracodawców z branży IT prowadzimy szereg ambitnych projektów rekrutacyjnych. Praca stacjonarna w nowoczesnych firmach lub praca zdalna. Co będzie dla ciebie najlepszą formą współpracy?

Praca biurowa

Pracownicy administracji znajdą zatrudnienie zarówno w dużych jak i mniejszych przedsiębiorstwach, w działach handlowych, księgowości, logistyce. Rekruterzy Work4Us w pierwszej kolejności proponują pracodawcom kandydatów z naszej bazy, którzy przeszli proces selekcji. Oferujemy pracę dla osób z doświadczeniem oraz dla osób wchodzących na rynek pracy.

Praca dla Ukraińców

Pracownicy z Ukrainy, legalnie zatrudniani przez agencję zatrudnienia, to cenione osoby na trudnym dla pracodawców rynku pracy. Deficyty kadrowe, brak wykwalifikowanych pracowników w wielu branżach powodują, że zatrudnienie znajdują obcokrajowcy. To możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z różnych krajów. Oprócz pracowników z Ukrainy, zatrudniamy m.in. specjalistów z Indii.

Oferty pracy

Obecnie prowadzimy wiele ciekawych rekrutacji, sprawdź nasze oferty

Zostaw swoje CV

Prześlij dokumenty aplikacyjne i daj się znaleźć naszym rekruterom.

Book Your Next Event    Call Now Button